Privātuma politika

Privātuma politika Horny MILF Chat

Vietnē hornymilfchat.com, kas pieejams vietnē https://www.hornymilfchat.com, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir ietverta informācija, ko apkopo un ieraksta hornymilfchat.com, un kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu privātuma politiku, nevilcinieties sazināties ar mums.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir spēkā mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi kopīgoja un/vai apkopo vietnē hornymilfchat.com. Šī politika neattiecas uz informāciju, kas savākta bezsaistē vai izmantojot citus kanālus, izņemot šo vietni.

Piekrišana

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Apkopotā informācija

Personīgā informācija, kas jums tiek lūgta sniegt, un iemesli, kāpēc jums tiek lūgts to sniegt, jums tiks skaidri norādīta brīdī, kad mēs lūgsim jūs sniegt jūsu personisko informāciju.

Ja jūs tieši sazinātos ar mums, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņas saturu un / vai pielikumus, ko jūs varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, kuru jūs varētu izvēlēties sniegt.

Reģistrējoties kontam, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus elementus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Apkopoto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, ieskaitot:

  • Nodrošiniet, pārvaldiet un uzturiet mūsu vietni
  • Uzlabojiet, personalizējiet un paplašiniet mūsu vietni
  • Izprotiet un analizējiet, kā jūs izmantojat mūsu vietni
  • Izstrādājiet jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti
  • Sazinieties ar jums tieši vai caur vienu no mūsu partneriem, ieskaitot klientu apkalpošanu, lai nodrošinātu jums atjauninājumus un citu informāciju, kas attiecas uz vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  • Sūtiet jums e-pastus
  • Atrodiet un novērstu krāpšanu

Log failus

Vietnē hornymilfchat.com tiek izmantota standarta žurnālfailu izmantošanas procedūra. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē vietnes. Visi hostinga uzņēmumi to dara un daļu no hostinga pakalpojumu analīzes. Žurnāla failu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, novirzīšanas/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar informāciju, kas ir personiski identificējama. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkdatnes un interneta bākas

Tāpat kā jebkura cita vietne, arī hornymilfchat.com izmanto sīkfailus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences un vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļuva vai kuras apmeklēja. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.

Mūsu reklāmas partneri

Daži mūsu vietnes reklāmdevēji var izmantot sīkfailus un tīmekļa bākas. Mūsu reklāmas partneri ir uzskaitīti zemāk. Katram no mūsu reklamēšanas partneriem ir sava konfidencialitātes politika attiecībā uz savu lietotāja datu politiku. Lai atvieglotu piekļuvi, mēs hipersaiti uz viņu konfidencialitātes politiku.

Reklāmas partneru privātuma politikas

Varat skatīt šo sarakstu, lai atrastu katra hornymilfchat.com reklāmas partnera privātuma politiku.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bāksignāli, kas tiek izmantoti to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas tiek rādītas vietnē hornymilfchat.com un kuras tiek nosūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat jūsu apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka vietnei hornymilfchat.com nav piekļuves vai kontroles pār šiem sīkfailiem, ko izmanto trešās puses reklāmdevēji.

Trešo personu privātuma politiku

Vietnes hornymilfchat.com konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tajā var būt ietverta viņu prakse un norādījumi par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas pārlūka opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkfailu pārvaldību, izmantojot noteiktus tīmekļa pārlūkus, to var atrast attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.

CCPA privātuma tiesības (nepārdodiet manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA, cita starpā, Kalifornijas patērētājiem ir tiesības:

Pieprasiet, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, atklāj personas datu kategorijas un īpašas daļas, kuras uzņēmums ir savācis par patērētājiem.

Lūdziet uzņēmumam izdzēst visus personas datus par patērētājiem, kurus uzņēmums ir savācis.

Pieprasiet, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personas datus, nepārdod patērētāja personas datus.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums viena mēneša laikā jums atbildēsim. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

GDPR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka jūs pilnībā zināt visas savas datu aizsardzības tiesības. Ikvienam lietotājam ir tiesības uz:

Piekļuves tiesības - jums ir tiesības pieprasīt savu personīgo datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu samaksu.

Tiesības uz labošanu - jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu visu informāciju, kuru jūs uzskatāt par kļūdainu. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs aizpildītu informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības izdzēst - jums ir tiesības ar noteiktiem nosacījumiem pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus.

Tiesības ierobežot apstrādi - jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs zināmos apstākļos ierobežotu jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības iebilst pret apstrādi - jums ir tiesības, ievērojot noteiktus nosacījumus, iebilst pret mūsu personas datu apstrādi.

Tiesības uz datu pārnesamību - jums ir tiesības pieprasīt, lai noteiktos apstākļos mēs savāktu datus pārsūtītu citai organizācijai vai tieši jums.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums viena mēneša laikā jums atbildēsim. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija par bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības nodrošināšana, izmantojot internetu. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un / vai uzraudzīt un vadīt viņu tiešsaistes aktivitātes.

Hornymilfchat.com apzināti neievāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izņemt šādu informāciju no mūsu ierakstiem.


Šīs tīmekļa kameras iepriekš bija tiešsaistē