Noteikumi un nosacījumi

Privātums un juridiskās tiesības

vispārējs

Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus, pirms izmantojat šo vietni. Piekļūstot, pārlūkojot vai izmantojot šo vietni, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat ievērot šos lietošanas noteikumus. Ja nepiekrītat šiem lietošanas noteikumiem, neizmantojiet vietni.

Noteikumi un nosacījumi

Laipni lūdzam vietnē hornymilfchat.com!

Šie noteikumi un nosacījumi izklāsta Horny MILF Chat vietnes lietošanas noteikumus un noteikumus, kas atrodas vietnē https://www.hornymilfchat.com.

Piekļūstot šai vietnei, mēs pieņemam, ka piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Neturpiniet lietot vietni hornymilfchat.com, ja nepiekrītat ievērot visus šajā lapā norādītos noteikumus un nosacījumus.

Uz šiem noteikumiem un nosacījumiem, paziņojumu par konfidencialitāti un paziņojumu par atrunu un visiem līgumiem attiecas šāda terminoloģija: “Klients”, “Jūs” un “Tavs” attiecas uz tevi, personu, kas piesakās šajā vietnē un atbilst Uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem. “Uzņēmums”, “paši”, “mēs”, “mūsu” un “mēs” attiecas uz mūsu uzņēmumu. “Puse”, “Puses” vai “Mēs” attiecas gan uz Klientu, gan mūs pašiem. Visi noteikumi attiecas uz piedāvājumu, maksājuma pieņemšanu un izskatīšanu, kas nepieciešams, lai visatbilstošākajā veidā veiktu mūsu palīdzības procesu Klientam, lai skaidri apmierinātu Klienta vajadzības saistībā ar Sabiedrības norādīto pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar un uz kuru attiecas spēkā esošie Nīderlandes tiesību akti. Jebkura iepriekš minētās terminoloģijas vai citu vārdu lietošana vienskaitā, daudzskaitlī, lielo burtu lietojumā un / vai viņš / viņa tiek uzskatīts par savstarpēji aizvietojamu un tāpēc atsaucoties uz to pašu.

Cookies

Mēs izmantojam sīkdatnes. Piekļūstot vietnei hornymilfchat.com, jūs piekritāt izmantot sīkfailus saskaņā ar Horny MILF Chat privātuma politiku.

Lielākā daļa interaktīvo vietņu izmanto sīkfailus, lai ļautu mums iegūt informāciju par katru apmeklējumu. Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkdatnes, lai iespējotu noteiktu apgabalu funkcionalitāti, lai atvieglotu mūsu mājas lapas apmeklējumus. Daži no mūsu partneriem / reklāmas partneriem var izmantot arī sīkfailus.

Licence

Ja nav norādīts citādi, Horny MILF Chat un/vai tā licences devējiem pieder intelektuālā īpašuma tiesības uz visu materiālu vietnē hornymilfchat.com. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir paturētas. Jūs varat tai piekļūt vietnē hornymilfchat.com personīgai lietošanai, ievērojot šajos noteikumos un nosacījumos noteiktos ierobežojumus.

Jūs nedrīkstat:

 • Pārpublicējiet materiālu no hornymilfchat.com
 • Pārdodiet, iznomājiet vai izsniedziet apakšlicences materiālus no vietnes hornymilfchat.com
 • Reproducējiet, dublējiet vai kopējiet materiālu no hornymilfchat.com
 • Pārdalīt saturu no hornymilfchat.com

Šis Līgums sāksies šajā datumā.

Šīs tīmekļa vietnes daļas piedāvā lietotājiem iespēju publicēt un apmainīties ar viedokļiem un informāciju noteiktās vietnes daļās. Horny MILF Chat nefiltrē, nerediģē, nepublicē un nepārskata komentārus pirms to klātbūtnes vietnē. Komentāri neatspoguļo Horny MILF Chat, tā aģentu un/vai saistīto uzņēmumu uzskatus un viedokļus. Komentāri atspoguļo tās personas uzskatus un viedokļus, kas publicē savus uzskatus un viedokļus. Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, Horny MILF Chat nav atbildīgs par komentāriem vai par jebkādām saistībām, zaudējumiem vai izdevumiem, kas radušies un/vai ciesti jebkādas Komentāru izmantošanas un/vai publicēšanas un/vai parādīšanās rezultātā. šajā tīmekļa vietnē.

Horny MILF Chat patur tiesības uzraudzīt visus komentārus un noņemt visus komentārus, kas var tikt uzskatīti par nepiemērotiem, aizskarošiem vai izraisa šo noteikumu un nosacījumu pārkāpumu.

Jūs garantējat un pārstāvat to:

 • Jums ir tiesības publicēt komentārus mūsu mājas lapā un saņemt visas nepieciešamās licences un piekrišanu to darīt;
 • Komentāri neietekmē nevienu intelektuālā īpašuma tiesības, ieskaitot bez ierobežojumiem trešo personu autortiesības, patentu vai preču zīmi;
 • Komentāri nesatur necilvēcīgu, aizvainojošu, aizskarošu, nepiedienīgu vai citādi nelikumīgu materiālu, kas ir privātās dzīves neaizskaramība
 • Komentāri netiks izmantoti, lai pieprasītu vai veicinātu uzņēmējdarbību vai paražu vai komerciālu darbību vai nelikumīgu darbību.

Ar šo jūs piešķirat Horny MILF Chat neekskluzīvu licenci izmantot, reproducēt, rediģēt un pilnvarot citus izmantot, reproducēt un rediģēt jebkurus jūsu komentārus jebkurā formā, formātā vai medijā.

Hipersaite uz mūsu saturu

Šādas organizācijas var saistīt ar mūsu tīmekļa vietni bez iepriekšējas rakstiskas atļaujas:

 • Valdības aģentūras;
 • Meklētājprogrammas;
 • Ziņu organizācijas;
 • Tiešsaistes direktoriju izplatītāji var sazināties ar mūsu tīmekļa vietni tāpat kā hipersaiti uz citu uzskaitīto uzņēmumu tīmekļa vietnēm; un
 • Sistēmas mēroga akreditētie uzņēmumi, izņemot lūgumus bezpeļņas organizācijām, labdarības tirdzniecības centriem un labdarības līdzekļu vākšanas grupām, kuras var nebūt saistītas ar mūsu tīmekļa vietni.

Šīs organizācijas var saistīties ar mūsu mājas lapu, publikācijām vai citu informāciju par mājas lapu, kamēr saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša; b) nepareizi nenozīmē, ka saistošā puse un tās produkti un / vai pakalpojumi tiek sponsorēti, apstiprināti vai apstiprināti; un (c) iekļaujas saistītās puses vietas kontekstā.

Mēs varam apsvērt un apstiprināt citus saiknes pieprasījumus no šāda veida organizācijām:

 • plaši pazīstami patērētāju un / vai uzņēmumu informācijas avoti;
 • dot.com kopienas vietnes;
 • asociācijas vai citas grupas, kas pārstāv labdarības organizācijas;
 • tiešsaistes direktoriju izplatītāji;
 • interneta portāli;
 • grāmatvedības, likumu un konsultāciju firmas; un
 • izglītības iestādes un tirdzniecības asociācijas.

Mēs apstiprināsim saišu pieprasījumus no šīm organizācijām, ja nolemsim, ka: (a) saite neradīs mums nelabvēlīgu izskatu mums pašiem vai mūsu akreditētajiem uzņēmumiem; (b) organizācijai nav negatīvu ierakstu; (c) mūsu ieguvums no hipersaites redzamības kompensē Horny MILF Chat neesamību; un d) saite ir vispārīgas resursa informācijas kontekstā.

Šīs organizācijas var saistīt mūsu mājas lapu, kamēr saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša; b) nepareizi nenozīmē, ka saistošā puse un tās produkti vai pakalpojumi tiek sponsorēti, apstiprināti vai apstiprināti; un (c) iekļaujas saistītās puses vietas kontekstā.

Ja esat viena no 2. punktā minētajām organizācijām un vēlaties izveidot saiti uz mūsu vietni, jums par to ir jāinformē mūs, nosūtot e-pastu uz Horny MILF Chat. Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju, kā arī savas vietnes URL, sarakstu ar visiem URL, no kuriem plānojat izveidot saiti uz mūsu vietni, kā arī sarakstu ar mūsu vietnes URL, uz kuriem vēlaties piekļūt. saite. Pagaidiet 2-3 nedēļas, lai saņemtu atbildi.

Apstiprinātās organizācijas var hipersaiti uz mūsu vietni šādi:

 • Izmantojot mūsu uzņēmuma nosaukumu; vai
 • Izmantojot vienoto resursu lokatora savienojumu; vai
 • Izmantojot jebkuru citu mūsu tīmekļa vietnes aprakstu, kas ir saistīts ar to, ir jēga satura kontekstā un formātā saistītās puses vietnē.

Ja nav preču zīmes licences līguma, saišu veidošanai nav atļauts izmantot Horny MILF Chat logotipu vai citus mākslas darbus.

iFrames

Bez iepriekšējas atļaujas un rakstiskas atļaujas jūs nedrīkstat izveidot rāmjus mūsu tīmekļa lapās, kas jebkādā veidā maina mūsu vietnes vizuālo prezentāciju vai izskatu.

Atbildība par saturu

Mēs nebūsim atbildīgi par jebkādu saturu, kas parādās jūsu vietnē. Jūs piekrītat aizsargāt un aizstāvēt mūs pret visām pretenzijām, kas pieaug jūsu vietnē. Nevienā saitē (-ēs) nevajadzētu parādīties jebkurā tīmekļa vietnē, ko var interpretēt kā nežēlīgu, neaizskaramu vai noziedzīgu, vai kas pārkāpj, citus pārkāpj vai aizstāv trešo personu tiesību pārkāpumus vai citus pārkāpumus.

Jūsu privātums

Lūdzu, izlasiet konfidencialitātes politiku

Tiesību rezervēšana

Mēs paturam tiesības pieprasīt noņemt visas saites vai jebkādu konkrētu saiti uz mūsu vietni. Jūs piekrītat nekavējoties noņemt visas saites uz mūsu vietni pēc pieprasījuma. Mēs arī paturam tiesības pastiprināt šos noteikumus un nosacījumus, un tas saistīt politiku jebkurā laikā. Ar nepārtrauktu saikni ar mūsu vietni jūs piekrītat ievērot šos saistīšanas noteikumus un nosacījumus.

Saikņu noņemšana no mūsu mājas lapas

Ja atrodat jebkādu saiti mūsu vietnē, kas jebkāda iemesla dēļ ir aizskaroša, varat brīvi sazināties un informēt mūs jebkurā brīdī. Mēs izskatīsim pieprasījumus noņemt saites, bet mums nav pienākuma to darīt vai tieši atbildēt uz jums.

Mēs negarantējam, ka informācija šajā tīmekļa vietnē ir pareiza, mēs neattaisnojam tās pilnīgumu vai precizitāti; ne arī mēs apsolām nodrošināt to, ka tīmekļa vietne paliek pieejama vai ka tīmekļa vietnē esošie materiāli tiek atjaunināti.

Atbildības noraidīšana

Ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, mēs izslēdzam visus ar mūsu vietni saistītos paziņojumus, garantijas un nosacījumus un šīs vietnes izmantošanu. Nekas šajā paziņojumā par atteikšanos notiks:

 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem;
 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu;
 • ierobežot jebkuru no mūsu vai jūsu saistībām tādā veidā, kas nav atļauts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem; vai
 • izslēdziet kādu no mūsu vai jūsu saistībām, kuras saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem nevar izslēgt.

Ierobežojumi un atbildības aizliegumi, kas noteikti šajā iedaļā un citur šajā atrunā: a) uz tiem attiecas iepriekšējais punkts; un (b) pārvalda visas saistības, kas izriet no atrunas, ieskaitot saistības, kas izriet no līguma, zaudējumiem un par likumā noteiktā pienākuma pārkāpšanu.

Kamēr vietne un informācija un pakalpojumi tīmekļa vietnē tiek sniegti bez maksas, mēs neesam atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.


Šīs tīmekļa kameras iepriekš bija tiešsaistē